Print This Page

Archiwum

2014-05-09

Polska głosem chrześcijańskiej Europy


Deklaracja Prawicy Rzeczypospolitej przed wyborami europejskimi 2014 - wstęp.

Szanowni Państwo

Prawica Rzeczypospolitej startuje w wyborach europejskich, by realizować w Parlamencie Europejskim program, który Państwu przedstawiliśmy. Jego zasadami kierowaliśmy się od początku naszej działalności: wtedy, gdy występowaliśmy przeciw traktatowi lizbońskiemu (ostrzegając przed kryzysem, który potem nastąpił), gdy broniliśmy naszej waluty narodowej, gdy wspieraliśmy Węgry, odbudowujące swe państwo w oparciu o wartości chrześcijańskie i tradycję narodową, gdy pracowaliśmy na rzecz silnej, kierującej się zasadami cywilizacji życia i praw rodziny, opinii chrześcijańskiej w Europie.

Do wyborów idziemy wspólnie z Prawem i Sprawiedliwością, na podstawie porozumienia naszych partii, podpisanego w Narodowy Dzień Życia RP 2012. Nasze porozumienie jest ważnym znakiem solidarności prawicowej opozycji w Polsce. Nasz wynik powinien zapewnić Polsce dobrą reprezentację oraz promocję naszych wartości i interesów na forum europejskim, a dla nas wszystkich powinien stać się znakiem nadziei, przygotowującym zmiany w naszym kraju.

Dlatego proszę Wszystkich Państwa o poparcie kandydatów Prawicy Rzeczypospolitej startujących w całej Polsce na 5 miejscach z list Prawa i Sprawiedliwości.


Poprzednia strona: Terminy spotkań
Następna strona: Galeria