Print This Page

Archiwum

2013-01-26

Mazowiecki Wojewódzki Zjazd Prawicy Rzeczypospolitej


W sobotę 19 stycznia br w historycznym miejscu Warszawy - w budynku PASTY odbył się Zjazd delegatów Mazowieckiej Prawicy Rzeczypospolitej, na którym powiat radomski reprezentowała liczna delegacja naszych kolegów i koleżanek z Pełnomocnikiem Okręgowym panią Lucyną Wiśniewską na czele.

  

Zjazd otworzył i inauguracyjne przemówienie wygłosił Prezes Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek. W swojej wypowiedzi potwierdził strategiczny charakter współpracy Prawicy Rzeczypospolitej z PiS. Przypomniał także niedawny akt w postaci "Deklaracji w obronie polskiej waluty" podpisany przez wielu wybitnych ekonomistów i wykładowców.

 

Wśród gości zjazdu wypowiadali byli m.in.: wiceprezes oraz szef stołecznej struktury PiS Mariusz Kamiński, przewodniczący parlamentarnego zespołu na rzecz ochrony życia i rodziny Jan Dziedziczak, oraz ekonomista dr Marian Szołucha.

 

Celem zebrania był wybór władz partii na Mazowszu oraz przygotowanie strukturalne do zbliżających się wyborów i zjazdu krajowego.

Po długich i wyczerpujących obradach prowadzący zjazd sekretarz generalny Prawicy Lech Łuczyński zakończył obrady przypominając delegatom o potrzebie systematycznego kontaktu z członkami w swoich powiatach/dzielnicach na rzecz Życia i Rodziny.

 


Poprzednia strona: Terminy spotkań
Następna strona: Galeria