Szanowni Państwo

 

Zaufanie jakim mnie Państwo obdarzyli oddając głos w poprzednich wyborach zaowocowało wieloma pozytywnymi działaniami na rzecz poprawy systemu ochrony zdrowia, poziomu życia i rozwoju naszej Małej Ojczyzny. Ulica Maratońska zyskała wygodne połączenie z Wolanowską. Już wkrótce Radom będzie miał nowoczesną siedzibę Straży Pożarnej oraz Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Lada moment rozpocznie się budowa Szkoły Muzycznej, która pozwoli rozwijać talenty naszych dzieci.

 

Mijająca kadencja umożliwiła mi także realizację projektów na rzecz poprawy poziomu życia polskich rodzin. Tuż przed rozwiązaniem Sejmu udało się przeforsować ulgi dla rodzin z dziećmi w wysokości prawie 1,2 tys. zł na każdą z naszych pociech.

 

Wszyscy mamy już dość ciągłej wojny wszystkich ze wszystkimi. Pora zająć się tym, co naprawdę ważne: właściwym poziomem ochrony zdrowia oraz przywróceniem znaczenia rodziny w społeczeństwie poprzez system ulg prorodzinnych. Jest jeszcze tak wiele do zrobienia. Również w regionie radomskim. Nie czas na spory. Trzeba działać! Otrzymany od Państwa mandat zaufania i głos oddany na mnie w wyborach do Senatu pozwoli mi kontynuować te działania.

 

Dziękuję.

Lucyna Wiśniewska
 

Moim celem w następnej kadencji jest:

 

 

 

 

Lucyna Wiśniewska to kompetencja i skuteczność:

 

 

Łącznie, w trakcie dwuletniej kadencji Sejmu,
pozyskałam dla Radomia ponad 17 milionów złotych!

 

 

Lucyna Wiśniewska – z szacunkiem dla każdego człowieka

                                              

- Jestem organizatorką Białych Niedziel: cyklicznych wyjazdowych dyżurów lekarzy specjalistów w szkołach, salach parafialnych i świetlicach wiejskich regionu radomskiego.

 

- Podniosłam poziom opieki neurologicznej w regionie radomskim i doprowadziłam do rozbudowy stacji dializ w Radomiu

 

- Wraz z kolegami z Prawicy Rzeczypospolitej uchwaliliśmy ulgę podatkową w wysokości prawie 1,2 tys. na każde dziecko

 

- Współorganizowałam IV Światowy Kongres Rodzin w Warszawie, gdzie prowadziłam również jeden z paneli dyskusyjnych.